went to eat big apple donut..
is a quick decision to go after dono where to go inside the spring..haha..
it became quite expensive..rm2.70 per piece..wow..
it was like only rm2.20 per piece =(
and per box of 6 was like only rm12 and now is it rm15..
me n my fren only afford to buy one each..
tada..
mine is strawberry 1..hers is the 'alien'..full of chocolate..
me
my fren

although they has new flavor but i think many ppl wont go there so often..
unless there is promotion..bcoz it is expensive..i think la..
haha..no offence..mayb some ppl think it's cheap..who knows..
well tat all for now..
i hav not been updating too often..bcoz of busy-ness..
with assignments and exam is coming soon..
so hav to finish up assignments and start studying..
wish me luck^^
is a quick decision to go after dono where to go inside the spring..haha..
it became quite expensive..rm2.70 per piece..wow..
it was like only rm2.20 per piece =(
and per box of 6 was like only rm12 and now is it rm15..
me n my fren only afford to buy one each..
tada..
mine is strawberry 1..hers is the 'alien'..full of chocolate..



although they has new flavor but i think many ppl wont go there so often..
unless there is promotion..bcoz it is expensive..i think la..
haha..no offence..mayb some ppl think it's cheap..who knows..
well tat all for now..
i hav not been updating too often..bcoz of busy-ness..
with assignments and exam is coming soon..
so hav to finish up assignments and start studying..
wish me luck^^
No comments:
Post a Comment